Tworzenie landing page - Opole

Landing page (inaczej strona docelowa) to strona, której głównym zadaniem jest zachęcenie użytkownika do podjęcia działania. Strony docelowe powinny przyciągać uwagę, posiadać ciekawy wygląd, krótki ale wyczerpujący tekst oraz przycisk call to action, który nakierowuje odwiedzających stronę na dokonanie oczekiwanej przez nas aktywności.

Landing page świetnie się sprawdza przy jednorazowych ofertach lub wydarzeniach. Często wykorzystywany jest jako strona lądowania przy kampaniach online.

Dzięki dedykowanym landing page można m.in.:

— poszerzyć bazę adresową
— zwiększyć sprzedaż usług
— zaprezentować ofertę
— poinformować użytkowników o szkoleniach lub webinarach
— zachęcić do pobrania ebooka
— zaprosić do zapisania się do newslettera

Projektowanie
landing page

Firma Emblemat.com zajmuje się projektowaniem landing page oraz tworzeniem niepowtarzalnej szaty graficznej. Głównie skupiamy się na tworzeniu landing page z wyznaczonym celem marketingowym lub sprzedażowym. Dzięki temu od początku projektowania strony lądowania jesteśmy w stanie wybierać najbardziej efektywne i korzystne funkcje strony. 

W landing page ważna jest responsywność, czyli dopasowanie do różnych urządzeń mobilnych. Zdecydowana większość ruchu na stronach internetowych pochodzi z telefonów dlatego o to, aby wszystkie treści dodawana na stronę, były dostosowane do urządzeń mobilnych oraz czytelne dla użytkowników strony www.

Landing page - po co go tworzyć?

Landing page najczęściej wykorzystywany jest do kampanii marketingowych. Strona docelowa jest dobrym sposobem na pozyskanie nowych klientów. Na landing page możemy umieścić numer telefonu oraz formularz kontaktowy, przez który potencjalni klienci będą się mogli z nami skontaktować.

Jeśli zależy nam na rozpromowaniu nowego produktu czy usługi to również landing page będzie świetnym wyborem. Prosty design, dawka najpotrzebniejszych informacji w jednym miejscu oraz łatwy kontakt z firmą, sprzyjają większej konwersji.

Na landing page możemy umieścić pliki PDF i promować tym samym np. ebooka. Strona lądowania może służyć również do zapytań ofertowych lub zapisów do newslettera.

Nieskomplikowana forma strony docelowej pozwala użytkownikowi skupić się na tym, na czym najbardziej nam zależy. Skontaktuj się teraz!