Oferta specjalna

pobierz ofertę z 10% rabatem na realizację w 2024 roku

oferta ważna do 30.11.2023

W Emblemat.com rozumiemy, że centrum handlowe to więcej niż tylko miejsce zakupów. To przestrzeń, która łączy marki z ich klientami, budując relacje oparte na sympatii i lojalności. Nasza agencja marketingowa specjalizuje się w obsłudze kreatywnej centrów handlowych, pomagając w utrzymaniu tej sympatii i lojalności.

Poznajmy się!

Jesteśmy agencją marketingową Emblemat.com – polską agencją 360 o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim. Od 15 lat oferujemy obsługę marketingową w abonamencie, w myśl zasady 3K: kompleksowość, kreacja, komunikacja.

Dla naszych partnerów jesteśmy zewnętrznym działem marketingu. Wspomagamy ich od A do Z w procesach związanych z promocją, wizerunkiem i pozyskiwaniem nowych klientów.

Do zadań podchodzimy holistycznie: począwszy od prowadzenia mediów społecznościowych marek, przez realizację skutecznych kampanii digital i outdoor, organizację eventów, aż po działania brandingowe.

Nasze działania marketingowe dla centrum handlowego

oferują kompleksowe podejście, które obejmuje różnorodne dziedziny:
Icon
OBSŁUGA KREATYWNA
Icon
OBSŁUGA DIGITAL
Icon
OBSŁUGA SOCIAL MEDIA
Icon
OBSŁUGA SEO
Icon
OBSŁUGA WWW
Icon
ORGANIZACJA EVENTÓW

OBSŁUGA KREATYWNA

Jak ważne jest kreowanie spójnego wizerunku galerii, który opiera się na zaletach i wartościach prezentowanych przez galerię? Atrakcyjne opracowanie graficzne projektów będzie w korzystny sposób pokazywać oferty najemców centrum, co docelowo przekładać się będzie na wysokie wyniki sprzedaży jak i budowanie w świadomości klientów, zarówno tych potencjalnych, jak i zdobytych szerokiej oferty usług galerii

Nasz zespół kreatywny opracuje unikalne projekty graficzne, które przyciągną uwagę Twoich klientów. Tworzymy nie tylko estetyczne, ale także funkcjonalne materiały wizualne, które wyróżnią Twoje centrum handlowe na tle konkurencji.

OBSŁUGA DIGITAL

Przeprowadzimy kampanie reklamowe online na platformach takich jak Google i Meta (wcześniej Facebook), by dotrzeć do potencjalnych klientów w odpowiednich momentach. Nasze strategie reklamowe są zoptymalizowane pod kątem wyników.

W RAMACH NASZEJ WSPÓŁPRACY MOŻESZ LICZYĆ NA WSPARCIE W ZAKRESIE:

Przygotowania materiałów graficznych do kampanii

Przygotowania treści do reklam do grupy docelowej

Analizy i optymalizacji kampanii

Stałego kontaktu z osobą odpowiedzialną za kampanie online

Jasnego raportowania naszych działań

Kontroli budżetu i czasu trwania kampanii.

OBSŁUGA SOCIAL MEDIA

Media społecznościowe to teraz najdynamiczniej rozwijający się kanał marketingu internetowego. Dzięki naszej pomocy w prowadzeniu mediów społecznościowych nie tylko pozyskasz nowych klientów i zbudujesz silną, rozpoznawalną markę!

ODDAJĄC NAM PROWADZENIE FIRMOWYCH SOCIAL MEDIA ZYSKUJESZ:

zwiększenie wyników sprzedażowych

budowanie świadomości marki

łatwiejsze i bardziej precyzyjne dotarcie do potencjalnych klientów

interakcje z obserwującymi w czasie rzeczywistym

powiększanie społeczności wokół marki

wzrost ruchu na Twojej stronie internetowej.

OBSŁUGA SEO

W Agencji Marketingowej Emblemat.com zdajemy sobie sprawę, że marketing w centrach handlowych i galeriach wymaga szczególnego podejścia. Nasza oferta SEO została stworzona specjalnie z myślą o Twojej branży, aby pomóc Ci zdobyć wyższą widoczność w sieci, przyciągnąć większą liczbę klientów i zwiększyć obroty Twojego centrum handlowego.

DLACZEGO SEO JEST KLUCZOWE DLA CENTRÓW HANDLOWYCH I GALERII?

Zwiększ Widoczność Lokalną

Pozyskaj nowych najemców i klientów

Dbaj o konkurencyjność w sieci.

OBSŁUGA WWW

Zdajemy sobie sprawę, że  strona internetowa jest wizytówką  centrum handlowego lub galerii. Nasza oferta obsługi stron internetowych jest stworzona z myślą o zapewnieniu, że Twoja witryna działa sprawnie, przyciąga uwagę klientów i jest zawsze aktualna.

ZADBAMY O:

Aktualizacje treści

Zarządzanie promocjami

Monitorowanie wydajności

Optymalizacja SEO

ORGANIZACJA EVENTÓW

W dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie eventy w centrach handlowych wciąż świetnie sprawdzają się jako praktyczne narzędzie marketingowe, sprawdzające się zwłaszcza w celu komunikacji  z klientami i realizacji KPI.  Działania prosprzedażowe, wizerunkowe? Z nami to proste!

Agencja marketingowa Emblemat.com jest ekspertem w dziedzinie organizacji i realizacji eventów w centrach handlowych. Jesteśmy pasjonatami kreatywnych rozwiązań, innowacyjnych projektów i niezapomnianych doświadczeń. Dzięki naszemu doświadczeniu i wizji tworzymy wyjątkowe wydarzenia, które nie tylko przyciągają uwagę, ale także budują markę i zwiększają sprzedaż.

MIERZYMY
WYSOKO!

ABONAMENT
MARKETINGOWY

Czy wydaje Ci się niewiarygodne, że możesz osiągnąć realne korzyści z marketingu, nie zatrudniając dodatkowego sztabu pracowników? To nie jest niemożliwe – Emblemat.com to odpowiedź na Twoje potrzeby!

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu stworzyliśmy produkt oparty na głównych wartościach skuteczności, elastyczności, wartości dodanej i merytoryce. Teraz możesz skorzystać z zewnętrznego działu marketingu, który pomoże Ci w pełnym zakresie promować Twoją firmę, bez konieczności zatrudniania dodatkowej kadry, wszystko to w formie wygodnego abonamentu.

Nasz zespół to nie tylko dedykowany opiekun – Account Manager, który będzie do Twojej dyspozycji. Oddajemy także w Twoje ręce profesjonalnych grafików, specjalistów ds. marketingu internetowego, web developerów, ekspertów w dziedzinie content marketingu i social media. Dzięki temu masz pewność, że Twoje centrum handlowe otrzymuje kompleksowe wsparcie, które sprawi, że osiągniesz sukces od A do Z.

Współpraca abonamentowa
to tylko same plusy!
Zewnętrzny dział marekitngu

Całościowa obsługa profesjonalnego, zewnętrznego działu marketingu niezależnie od wielkości Twojej firmy.

Optymalizacja kosztów

Brak konieczności zatrudniania wielu specjalistów z różnych gałęzi marketingu.

Wsparcie zespołu fachowców

w zakresie komunikacji wizualnej, marketingu online, kampanii offline i outdoorowych.

Oszczędność czasu i pieniędzy

budowanie kompetentnego zespołu marketingowego na własną rękę wymaga sporego nakładu funduszy i czasu.

Raporty

Szczegółowe raporty podsumowujące wszystkie działania

Skuteczne narzędzia

do wzmacniania i poszerzania swojej działalności.

O wysokiej jakości i skuteczności naszej pracy świadczą
wieloletnie współprace z klientami.

NASZA KREATYWNA OBSŁUGA DLA CENTRÓW HANDLOWYCH

Pobierz ofertę dla centrów handlowych Emblemat.com na rok 2024!

Wypełnij formularz

do 30.11.2023 i odbierz 10% rabatu na ofertę
i zrób krok w stronę lepszego marketingu centrum handlowego!

Wypełnij formularz

i zrób krok w stronę lepszego marketingu centrum handlowego!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Agencja Marketingowa rekomendowana
przez Polską Radę Centrów Handlowych
prch

    Jaki obszar współpracy Cię interesuje: