Wykorzystaj nasze doświadczenie i realizuj swoje cele!

Zainteresowała Cię oferta zewnętrznego działu marketingowego? Chcesz się dowiedzieć więcej o zakresie współpracy z Emblemat.com? 

Wypełnij formularz i poznaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat obsługi marketingowej w formie abonamentu!

  Abonament Marketingowy

  Profesjonalne wsparcie marketingowe dla Twojej marki, które przynosi realne korzyści, ale nie wymaga zatrudniania sztabu pracowników? Brzmi niewiarygodnie, lecz z Emblemat.com to możliwe! Na podstawie wieloletniego doświadczenia, stworzyliśmy produkt, którego głównymi założeniami są skuteczność, elastyczność, wartość i merytoryka. 

  Sięgnij po zewnętrzny dział marketingu, który pomoże w promocji firmy od A do Z, a wszystko w formie wygodnego abonamentu. 

  Oprócz dedykowanego opiekuna — Account Managera do Twojej dyspozycji oddajemy także graphic designerów, specjalistów ds. marketingu internetowego, web developerów, specjalistów ds. content marketingu i social media. Z naszą pomocą wyróżnisz Twoją markę spośród innych, zaoszczędzisz ogromną ilość czasu oraz obniżysz koszty, które wiążą się z zatrudnieniem nowych współpracowników. Nie ważne czy prowadzisz małą firmę lub wielkie przedsiębiorstwo, abonament marketingowy jest dla Ciebie!

  Strategie szyte na miarę

  Emblemat.com - Twój zewnętrzny dział marketingu

  Dla naszych partnerów jesteśmy zewnętrznym działem marketingu, który działa w myśl zasady 3K: kompleksowość, kreacja, komunikacja. Naszych klientów wspomagamy całościowo. Prowadzimy wszystkie działania marketingowe, zarówno w zakresie związanym z opracowaniem strategii, kreowaniem wizerunku, pozyskiwaniem nowych klientów, jak i w kreacji profesjonalnych materiałów graficznych, tworzeniu contentu, materiałów wideo, kreacji stron WWW i w działaniach digital, a nawet przy organizacji eventów! W ramach współpracy abonamentowej otrzymujesz wsparcie dedykowanego opiekuna, który na bieżąco koordynuje działania całego zespołu oraz dba o spójność i finalny kształt Twoich projektów. W ten sposób zyskujesz zespół specjalistów w zakresie komunikacji wizualnej, marketingu online, kampanii offline i outdoorowych, którego celem jest pomoc w realizowaniu najważniejszych dla Ciebie celów biznesowych.

  Strategiczne działania to klucz do Twojego sukcesu

  Tworzymy strategie, nadzorujemy i realizujemy koncepcje, a także pilnujemy Twoich KPI!

  Od tej pory stajemy się Twoim realnym wsparciem marketingowym. Bez względu, czy bieżąca praca polega na planowaniu, opracowywaniu, wdrażaniu, raportowaniu czy nadzorowaniu, w pełni bierzemy to na siebie, realnie wspierając Ciebie i Twój zespół. Będziemy współdziałać przy Twoich realizacjach, płynnie dbając o każdy szczegół marketingowy. 

  Naszym głównym zadaniem będzie planowanie oraz koordynacja wszystkich działań marketingowych, bez względu na kanały dystrybucji. Z kolei celem nadrzędnym zawsze będzie dla nas skuteczność! 

  Kluczem do sukcesu stanie się dokładne poznanie Twoich potrzeb, a następnie stałe monitorowanie i ich ewaluacja. Działamy zgodnie z zasadą zero waste, również w zakresie przepalania budżetów marketingowych.

  Kompleksowo zajmiemy się Twoim marketingiem

  Icon
  Media społecznościowe

  Kanałem numer jeden w komunikacji są dziś media społecznościowe. Bierzemy na siebie pełne wsparcie zarówno w zakresie copy grafik, publikacji, jak i kampanii. Przygotujemy zakres strategicznych działań, które dzielą się na pro-sprzedażowe, pobraniowe, wizerunkowe, edukacyjne, zasięgowe i lifestylowe. Celem jest utożsamianie się Twoich klientów z marką i pełny dostęp do bieżącej informacji.

  Icon
  Obsługa działań DIGITAL

  Aby wspierać Twoje procesy sprzedażowe i promocyjne, będziemy również koordynować i realizować wszystkie kampanie online oraz działania digital bez względu na kanały dystrybucji, rodzaje i kategorie, a nawet bez względu na kraj prowadzonych działań. Priorytetem zawsze będzie dla nas skuteczność, czyli efektywne wsparcie sprzedaży.

  Icon
  Grafiki, animacje, video i content

  Bieżącą pracę marketingową wesprzemy pracą Działu Kreatywnego, co oznacza dostęp do wszelkiego rodzaju projektów graficznych, animacji czy wideo. Do obsługi marketingowej w ramach abonamentu podchodzimy holistycznie. Rozumiemy przez to kompleksową realizację kampanii w zakresie grafik, animacji, contentu oraz produkcji podcastów, a nawet video odcinków.

  Icon
  Raporty i pełna analiza

  Co miesiąc przygotowujemy dla Ciebie szczegółowy raport dotyczący minionego okresu i zawierający szczegółowe dane oraz podsumowanie zrealizowanych kampanii i ich skuteczności. Raport zawiera również rekomendację zmian i edycji istniejących kampanii.

  Icon
  Rekomendacje i realizacja KPI

  Jesteśmy po to, by na każdym kroku wspierać i doradzać w zakresie realizowanych działań marketingowych. W ramach naszej oferty proponujemy stałe, comiesięczne video spotkania, podczas których będziemy szczegółowo omawiać nasze raporty analityczne oraz bieżące działania i zbliżające się inicjatywy. Chętnie wesprzemy Twój zespół doradztwem zarówno w zakresie wyboru narzędzi, jaki i w kwestii wysokości budżetów reklamowych

  Działania w ramach wsparcia marketingowego w formie abonamentu

  Zapewniamy kompleksową obsługę, którą rozumiemy jako zaplanowane i skoordynowane spójne działania marketingowe, których celem jest wypełnienie najistotniejszych celów biznesowych partnera.

   W ramach kompleksowej współpracy abonamentowej jako zewnętrzny dział możemy wesprzeć Cię w: Budowie spójnej identyfikacji wizualnej marki. Autorskiej obecność w mediach społecznościowych. Tworzeniu atrakcyjnych treści – content marketing Prowadzeniu skutecznych kampanii online. Tworzeniu www i optymalizacji treści. Opracowywaniu materiałów graficznych (w tym animacji, wideo, zdjęć). Działaniach z zakresu SEM i SEO. Obsłudze systemów mailingowych. Optymalizacji konwersji i działaniach mających na celu jak najlepszy zwrot z inwestycji. Organizacji eventów.

  Co zyskujesz w ramach abonamentu marketingowego?

  Zastanawiasz się, co możesz zyskać, decydując się na zewnętrzny dział marketingu w formie abonamentu marketingowego? Do najważniejszych korzyści należą:

  Całościowa obsługa profesjonalnego, zewnętrznego działu marketingu niezależnie od wielkości Twojej firmy.
  Wsparcie zespołu fachowców w zakresie komunikacji wizualnej, marketingu online, kampanii offline i outdoorowych.
  Szczegółowe raporty podsumowujące wszystkie działania.
  Brak konieczności zatrudniania wielu specjalistów z różnych gałęzi marketingu.
  Oszczędność czasu i pieniędzy (budowanie kompetentnego zespołu marketingowego na własną rękę wymaga sporego nakładu funduszy i czasu).
  Skuteczne narzędzia do wzmacniania i poszerzania swojej działalności.

  W ciągu 15 lat na rynku pomogliśmy:

  RECENZJE

  Po prostu
  nam zaufaj.

  Współpraca z nami to przede wszystkim działania długofalowe, stały rozwój i pełna satysfakcja.