Reklama Google Ads Opole

Wiesz, że możesz wyświetlać Twoją reklamę na topowych pozycjach w wyszukiwarce i innych miejscach sieci? Z pomocą przychodzi reklama Google Ads (dawniej Adwords), dzięki której oferta Twojej firmy będzie widoczna w najbardziej atrakcyjniejszych miejscach sieci. Skuteczne kampanie Adwords pozwolą Ci być widocznym zawsze wtedy, kiedy klient szuka usług jak Twoje – w reklamie online drzemie ogromny potencjał. Rozwijaj biznes z kampaniami reklamowymi Google Ads od Emblemat z Opola.

Czym jest Google Ads?

Google Ads to reklama w modelu PPC, gdzie każdy klik ma swoją cenę. Minimalna wartość zależy od Tego ile jesteś w stanie przeznaczyć i jak kształtuje się koszt konkurencji. Wyświetlasz  reklamy, a określona kwota pobierana jest dopiero po przejściu użytkownika na WWW. Czas trwania kampanii zależy od Ciebie. Google Ads pozwala na precyzyjne dobranie grupy docelowej, urządzenia na jakim chcesz wyświetlać reklamę, lokalizacji gdzie ma być widoczna treść, a także dnia, godziny i wielu innych zmiennych. 

Możesz promować się w formie tekstowych linków sponsorowanych Google ADS w najatrakcyjniejszych miejscach wyszukiwarki, w formie graficznej jako reklama w sieci reklamowej GDN – czyli na milionach stron i aplikacji. Dla sklepów internetowych dedykowana jest reklama produktowa PLA, która pozwala na wyświetlenie zdjęcia produktowego, ceny produktu lub promocji. Dzięki niej wyświetlisz artykuły w formie listy nad wynikami wyszukiwania.

Do dyspozycji masz też reklamę w Gmail, reklamy wideo na Youtube, reklamę remarketingową, reklamę lokalną czy Performance MAX.

Reklama Google Ads w Opolu - jaka jest cena?

Myślisz, że koszt reklamy Google Ads to na pewno duża kwota? Jaki będzie Twój ostateczny dzienny lub miesięczny budżet reklamowy Google Adwords ustalasz samodzielnie. My na podstawie tego optymalizujemy kampanie Google Ads, aby uzyskały one jak najlepszy wynik jakości i pozwalały Ci osiągać założone cele biznesowe. 

Każde słowo kluczowe, na które chcesz się wyświetlać, ma własną cenę za kliknięcie w Google, Cost-per-Click czyli CPC. Koszt pojedynczej frazy zależy od jej popularności wśród reklamodawców. Te dwa czynniki: budżet całkowity na kampanię Google oraz koszt kliknięcia wpływają na to jak wielu reklamodawcom będziesz w stanie wyświetlić Twoją reklamę w wyszukiwarce.

Co zyskujesz dzięki kampaniom Google Ads/Adwords w Opolu?

Odpowiednio skonfigurowana kampania Google Ads online może jest o wiele skuteczniejsza niż tradycyjne nośniki reklamowe. Decydując się na nią zyskujesz zdecydowanie więcej możliwości a także danych analitycznych. 

Do największych zalety kampanii Google Ads należą:
szybkie tworzenie reklam

możesz wyświetlać reklamy już po kilku minutach od publikacji

precyzyjny dobór grupy docelowej

na podstawie słów kluczowych, urządzeń, lokalizacji, wieku, dnia czy choćby godzin

pełna kontrola nad treścią reklamy

możesz w każdym momencie ją zaktualizować

kontrola nad budżetem

ty decydujesz ile jesteś w stanie przeznaczyć na reklamę Adwords w danym miesiącu

kontrola nad czasem trwania kampanii

możesz wyłączyć kampanię w dowolnym momencie

precyzyjny pomiar wyników

w każdym momencie masz dostęp do bieżących wyników, dzięki stale monitorujesz skuteczność kampanii

Typy kampanii Google Ads

W zależności od tego jaki cel marketingowy ma spełnić Twoje kampania w Google Ads daje Ci szeroki wybór formatów reklamowych, które pomogą Ci w dotarciu do najbardziej wartościowych użytkowników korzystających z sieci. Obecnie system reklamowy pozwala na stworzenie:

reklamy Google Ads tekstowa w wyszukiwarce

Reklam w wyszukiwarce to jedna z najpopularniejszych metod wykorzystywany w reklamie internetowej. Stworzone przez nas elastyczne reklamy w wyszukiwarce wyświetlają się w formacie tekstowym na szczycie lub dole wyników wyszukiwania.

reklamy Google Ads displayowa w GDN

Reklama w formacie graficznym w sieci reklamowej Google, czyli stronach i aplikacjach partnerskich Google, z których każdego dnia korzystają miliony ludzi. Atrakcyjne kreacje pozwalają budować świadomość i wizerunek marki w sieci.

reklamy produktowej Google Ads PLA

Reklama dedykowana dla sklepów internetowych, która pozwala na wyświetlenie oferty nad lub obok wyników wyszukiwania w Google. Ten typ kampanii pozwala na wyróżnienie produktów w postaci graficznej, wraz z ceną lub ewentualną promocją.

reklamy Google Ads Performance MAX

Reklama inteligenta, wykorzystująca systemu uczące się, która na podstawie historycznych danych zebranych na koncie i dostarczonych przez nas treści, samodzielnie optymalizuje miejsce w jakich pojawią się nasze treści promocyjne

reklamy Google Ads na youtube

Reklama na Youtube w postaci wideo. Filmy promocyjne mogą być reklamą możliwą do pominięcia po 5 sekundach, niemożliwą do pominięcia trwających 15 lub 20 sekund, bumperem reklamowym lub nakładką graficzną na okienko z filmem

reklamy Google Ads w Gmail

Reklama trafiająca do skrzynek użytkowników poczty Gmail z wybranej przez nas grupy docelowej. Reklama przypomina zwykłego e-maial i trafia do zakładek oferta lub społeczność. Po kliknięciu w nią wyświetlana jest przygotowana przez nas treść.

reklamy Google Ads remarketingowej

Reklama która skierowana jest do osób, które odwiedziły w przeszłości naszą stronę, ale np. nie wypełniły formularza lub zostawiły produkt w koszyku. Remarketing pomaga ponownie dotrzeć do danego użytkownika i przekonać go do konwersji.

reklamy Google Ads promujące aplikacje

Reklama mająca na celu zachęcić użytkownika do instalacji aplikacji. Promowanie odbywa się w takich miejscach jak wyszukiwarka, portal Youtube, sieć reklamowa Google, sklep Google Play lub karta Google Discovery.

reklamy Google Ads lokalne

Reklama pozwalająca wyróżnić firmę i jej siedzibę na płaszczyźnie lokalnej. Twoje treści będą docierać do osób znajdujących się w pobliżu Twojego biznesu. Możesz być widoczny w Mapach Google, wynikach wyszukiwania Sieci Reklamowej, Gmail.

Kampanie Google ADS
Opole, opolskie

Interesuje Cię skuteczna kampania Adwordsowa w Opolu lub województwie opolskim? Postaw na certyfikowanych specjalistów Google Ads z naszej agencji. Od A do Z stworzymy dla Ciebie reklamę Google Ads, która pozwoli Ci na pozyskanie jeszcze większej liczby klientów. W ramach naszej współpracy wspomożemy Cię w:

— założeniu konta Google Ads
— stworzeniu szkieletu kampanii
— konfiguracji konwersji Google Ads
— przygotowaniu skutecznych tekstów reklamowych
— kreacji dedykowanych grafik dla kampanii
— stworzeniu rozszerzeń Google Ads
— optymalizacja kampanii Google Ads

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat reklamy w wyszukiwarce Google?

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat tego jak kampanie Adwords mógłby pomóc firmie takiej jak Twoja? Nie bój się pytać! Odezwij się w sprawie Google Ads do naszej agencji Emblemat.com z Opola, a my doradzimy Ci idealne rozwiązanie dla Twojego biznesu!