Reklama LinkedIn Ads Opole

Twoja oferta skierowana jest dla firm? Chcesz dotrzeć z Twoim produktem do odpowiednich podmiotów na płaszczyźnie biznesowej? Interesuje Cię kontakt z osobami decyzyjnymi w firmie? Chcesz budować wizerunek Twojej marki i rekrutować młode talenty? Idealnie sprawdzi się do tego reklama na LinkedIn. W Polsce portal ten zrzesza ponad 5 mln osób na płaszczyźnie profesjonalnej – na świecie to już prawie więcej niż 750 mln! Taka liczba daje Ci ogromne możliwości pokazania Twoje oferty B2B.

Czym są kampanie LinkedIn Ads?

Reklama niektórych produktów na Facebooku lub w Google może być szczególnie trudna. Nie zawsze znajdziemy tam świadomą grupę docelową, nie zawsze chcemy pokazać ofertę zwykłym użytkownikom. Jeżeli zależy nam na dotarciu do klienta B2B lub na employer branding z pomocą przychodzą kampanie reklamowa na LinkedIn

Kampanie na tym portalu można określić jako: LinkedIn Social Ads. Reklamy wyświetlane są w różnych miejscach tego portalu społecznościowego zrzeszającego profesjonalistów. Możemy odpłatnie promować określone treści w formie graficznej, tekstowej, wydarzeń wideo, karuzelowej czy ofert pracy. LinkedIn Ads posiada więc podobne do Facebooka miejsca emisyjne reklam, które wyświetlają się w obrębie całego portalu i jego sieci partnerskiej, ale to co go wyróżnia o wiele przydatniejsze targetowanie pod kątem B2B.

Kampanie na LinkedIn dają nam możliwość realizacji następujących celów:

  • świadomość, czyli dotarcie do jak największej liczby użytkowników portalu,
  • zainteresowanie, czyli wizyty w witrynie, interakcje lub wyświetlanie wideo,
  • konwersje, czyli pozyskiwanie kontaktów linkedin lead ads, konwersje w witrynie.

Skuteczna reklam na LinkedIn - targetowanie krok po kroku

To co wyróżnia LI od Facebooka to o wiele lepsze rodzaje targetowania B2B dla kampanii LinkedIn Ads. W reklamach możemy skutecznie docierać wartościowych dla nas użytkowników.

Czekają nas takie możliwości dotarcia jak choćby do:
firm z określoną liczbą pracowników
osób na odpowiednich stanowiskach z określonymi funkcjami
osób z odpowiednim stażem pracy
osób z określonymi kompetencjami
osób działających w interesującej nas branży

osób po określonych uczelniach lub kierunkach studiów

Cechy użytkowników, o które na Facebooku i w Google jest niesłychanie ciężko, są łatwo dostępne na LinkedIn. To sprawia, że ta platforma społecznościowa jest idealna do promocji B2B dla firm.

Ile kosztuje reklama LinkedIn Ads w Opolu?

Ostateczna cena LinkedIn Ads będzie się różnić od celu jaki chcesz osiągnąć, grupy docelowej do jakiej chcesz dotrzeć oraz okresu trwania kampanii. Minimalna kwota dzienna jaka wymagana jest dla Twojej kampanii to 10 $ czyli około 40 zł. Jeżeli chcesz, aby kampania aktywna była przez cały miesiąc, musisz założyć, że Twój budżet LinkedIn Ads wyniesie w przybliżeniu 1200 zł. Czy jest to dużo w porównaniu z innymi platformami społecznościowymi? Koszty reklamy na LinkedIn na pierwszy rzut oka mogą się takie wydawać, ale skuteczna kampania szybko pozwoli Ci uzyskać oczekiwany zwrot z inwestycji.

Co zyskujesz dzięki reklamie LinkedIn Ads?

Reklama internetowa na portalu zrzeszającym środowisko biznesowe daje o wiele więcej możliwości dotarcia do pożądanej grupy docelowej i analizy przebiegu samej kampanii w czasie rzeczywistym. LinkedIn Ads to okazja na dotarcie do odpowiedniej osoby, w odpowiednim miejscu i czasie bez konieczności przepalania budżetu.

Do największych korzyści płynących z Reklamy na LinkedIn należą:

precyzyjne targetowanie grup odbiorców B2B
szybkie tworzenie kampanii reklamowych

Reklama w formacie graficznym w sieci reklamowej Google, czyli stronach i aplikacjach partnerskich Google, z których każdego dnia korzystają miliony ludzi. Atrakcyjne kreacje pozwalają budować świadomość i wizerunek marki w sieci.

bieżąca analiza efektywności działań

Reklama dedykowana dla sklepów internetowych, która pozwala na wyświetlenie oferty nad lub obok wyników wyszukiwania w Google. Ten typ kampanii pozwala na wyróżnienie produktów w postaci graficznej, wraz z ceną lub ewentualną promocją.

pełna kontrola nad wydawanym budżetem

Reklama inteligenta, wykorzystująca systemu uczące się, która na podstawie historycznych danych zebranych na koncie i dostarczonych przez nas treści, samodzielnie optymalizuje miejsce w jakich pojawią się nasze treści promocyjne

pełna kontrola nad treścią reklamy

Reklama na Youtube w postaci wideo. Filmy promocyjne mogą być reklamą możliwą do pominięcia po 5 sekundach, niemożliwą do pominięcia trwających 15 lub 20 sekund, bumperem reklamowym lub nakładką graficzną na okienko z filmem

pełna kontrola nad czasem trwania kampanii

Reklama trafiająca do skrzynek użytkowników poczty Gmail z wybranej przez nas grupy docelowej. Reklama przypomina zwykłego e-maial i trafia do zakładek oferta lub społeczność. Po kliknięciu w nią wyświetlana jest przygotowana przez nas treść.

szeroki wybór formatów reklamowych

Reklama która skierowana jest do osób, które odwiedziły w przeszłości naszą stronę, ale np. nie wypełniły formularza lub zostawiły produkt w koszyku. Remarketing pomaga ponownie dotrzeć do danego użytkownika i przekonać go do konwersji.

Wybierz kampanie LinkedIn Ads Opole

Interesują Cię kampanie LinkedIn Ads w Opolu? Stawiasz na rozwój firmy? Chcesz rozszerzyć listę partnerów biznesowych? A może Twoim celem jest pozyskanie ambitnych pracowników? Z nami możesz osiągnąć wszystko co zaplanowałeś/aś! Stworzymy dla Ciebie skuteczną kampanię LinkedIn Ads, która pozwoli Ci na spełnienie Twoich celów biznesowych, a co za tym idzie rozwój Twojej firmy.

W ramach naszej współpracy:

— założymy dla Ciebie konto LinkedIn Ads
— stworzymy szkielet kampanii
— skonfigurujemy konwersje LinkedIn Ads
— przygotujemy skuteczne teksty reklamowe
— zaprojektujemy dedykowane kreacje graficzne dla kampanii
— zoptymalizujemy kampanii LinkedIn Ads

Reklama na portalu biznesowym?

Wybierz marketing linkedin Ads dla firm z agencją Emblemat.com z Opola!