Wspieramy Fundację Marka Kamińskiego!

Misją fundacji jest wsparcie młodzieży w zapobieganiu depresji i budowaniu własnej wartości, poprzez naukę osiągania indywidualnych celów. Tej misji towarzyszy agencja marketingowa Emblemat.Com, która wspiera fundację i inicjatywy Marka Kamińskiego.

W ramach wsparcia agencja marketingowa Emblemat.Com odpowiada za wszystkie działania marketingowe, które mają na celu zwiększenie widoczności działań organizacji, by dotrzeć do potencjalnych darczyńców oraz pomóc szerzyć dobro wynikające z jej aktywności.

Piotr Wanke

CEO & Founder Emblemat.com

– Granice są tylko w naszej głowie. Człowiek jest istotą w drodze, którą wciąż odkrywa. Filozofia Marka Kamińskiego jest bardzo bliska naszej firmie. Realizacja celów jest kluczowa dla naszych klientów, ale istotna jest droga (strategia) prowadząca do ich spełnienia, jest to najbardziej fascynująca część naszej pracy. Uważam, że wsparcie młodzieży w okresie dojrzewania jest bardzo ważne. To właśnie my, dorośli możemy dać im potrzebne drogowskazy na drodze do dorosłego życia pełnego zadowolenia i pasji.

Fundacja Marka Kamińskiego pomaga młodzieży odkryć własny potencjał.

Swoje działania opiera m.in. na:
LifePlan Academy

Program motywacyjno-rozwojowy adresowany do młodzieży w wieku 12-18 lat, której we własnym otoczeniu brakuje wsparcia do samorozwoju i dążenia do realizacji marzeń.

AUKCJE CHARYTATYWNE

Lokalnie prowadzone licytacje i aukcje charytatywne to angażowanie społeczeństwa w stworzenie Centrum Mocy - miejsca wsparcia psychicznego dla dzieci i młodzieży w okolicy.

MARSZE MOCY

Projekt Marsz Mocy – po Siłę i Sprawczość to cykl 4 Marszów na rzecz wzmacniania siły i odporności psychicznej nastolatków. Ma na celu zwrócenie uwagi na palący problem słabej kondycji psychicznej młodzieży w Polsce.

SOCIAL MEDIA

Marek Kamiński

Światopogląd głoszony przez podróżnika dociera nie tylko do najmłodszych. Ogrom inspiracji i wartość przekazu każdy z nas może wykorzystać w codzienności i spełnianiu marzeń, zarówno na polu prywatnym, jak i zawodowym.