Organizacja eventów

Chcesz zorganizować event, który pomoże Twojej firmie osiągnąć zakładane cele biznesowe, ale nie wiesz od czego rozpocząć proces planowania? Postaw na doświadczenie w organizacji wydarzeń agencji marketingowej Emblemat.com. Od ponad 15 lat pomagamy naszym klientom z różnych branż w profesjonalnej obsłudze eventów takich jak targi, wydarzenia w centrach handlowych, konferencje, pokazy kulinarne, festiwale muzyczne.

Wydarzenia firmowe jako narzędzia marketingowe

W dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie eventy wciąż świetnie sprawdzają się jako praktyczne narzędzie marketingowe, sprawdzające się zwłaszcza w celu komunikacji  z klientami i dotarcia do określonych grup docelowych, zwłaszcza wśród klientów B2B oraz budowaniu rozpoznawalności i renomy marki. 

Trzeba także pamiętać o stale rosnącej konkurencji, na rynku ciągle pojawiają się nowe przedsiębiorstwa, chcące sprzedać swoje usługi. Dlatego, jeśli chciałbyś zwiększyć sprzedaż oraz zachęcić nowych klientów do skorzystania, z Twoich produktów/usług, niezbędne jest zbudowanie świadomości na temat istnienia marki, a następnie zdobycie zaufania wśród potencjalnych klientów.

Świetnym sposobem jest organizacja eventów, która pozwoli Ci w pełny sposób pokazać największe atuty marki oraz przedstawić ją w najbardziej pozytywny sposób.

Zalety organizacji eventów

Event marketing to narzędzie, które ma wiele zalet i może być wykorzystywane przez firmy do różnych celów, w zależności od oczekiwanych rezultatów biznesowych. Może być to pozyskanie nowych klientów, prezentacja nowych produktów lub usług, akcja promcoyjna, kreowanie wizerunki, pozyskiwanie kontaktów B2B.

– Organizacja eventów pomaga zbudować bardzo pozytywne nastawienie i to zarówno do reklamowanych marek i produktów firmy, jak i do potencjalnych klientów B2B i B2C.

– Imprezy firmowe są świetną okazją do budowania i poszerzenia naszej sieci kontaktów (tzw. networking). Osobiste spotkania i rozmowa twarzą w twarz znacząco wpływa na postrzeganie innych i budowanie zaufania.

– Eventy mogą poprawić motywację i zaangażowanie pracowników oraz polepszyć ich nastrój. Niewiele działań może być tak skutecznych w motywowaniu pracowników i pomaganiu im w odzyskaniu energii i regeneracji sił oraz walce ze stresem, jak wydarzenia

 i imprezy firmowe np. dobrze przygotowana konferencja czy spotkanie, które łączy zarówno pracę, jak  i rozrywkę w dobrym, atrakcyjnym otoczeniu.

Wybierz profesjonalną organizację eventów dla firm z Emblemat.com

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jak organizacja eventów może pomóc firmie takiej jak Twoja wyróżnić się na rynku? Nie bój się pytać! Odezwij się w sprawie zorganizowania wydarzenia firmowego do naszej agencji Emblemat.com z Opola. Kompleksowo przygotujemy dla wartościowy event dla Twojej marki, aby z jego pomocą mogła cały czas się rozwijać.

  14 lutego, 2024

  Strefa walentynkowa Solaris Center

  Od wielu lat, Solaris Center, aktywnie uczestniczy w życiu Opola, współtworząc miejskie wydarzenia. W tym roku, na placu Kopernika, z okazji święta Zakochanych, stanęła wielka strefa...

  • Cel

   Promocja galerii

  • Kategorie

   Eventy, Kreacja

  • Klient

   Solaris Center

  View Project
  1 lutego, 2024

  Walentynki w krainie czarów

  Walentynki to zakupowy czas w galerii handlowej, który warto wykorzystać do komunikacji i organizacji specjalnych wydarzeń dla klientów. Jednym z głównych elementów tygodniowej akcji była fotostrefa...

  • Cel

   Pozyskanie nowych użytkowników aplikacji SPOT, zwiększenie zaangażowania klientów na profilu Facebook

  • Kategorie

   Eventy, Kreacja

  • Klient

   Galeria Copernicus

  View Project
  1 października, 2023

  Bądźmy #Śmiecioodpowiedzialni, eko akcja w galeriach NEPI Rockcastle

  Segregacja odpadów to ważny temat edukacyjny. Aby poszerzać wiedzę klientów oraz obalać mity nt. segregacji, w 14 galeriach NEPI Rockcastle odbyły się ekologiczne wydarzenia pod hasłem...

  • Cel

   Budowanie wizerunku odpowiedzialnego biznesu

  • Kategorie

   CSR, Eventy, Kreacja

  • Klient

   Sieć centrów handlowych Nepi Rockcastle

  View Project