Back

O nas

EMBLEMAT.COM

Kreacja
Komunikacja
Kompleksowość

Cześć! Jesteśmy agencją marketingową Emblemat.com – polską agencją 360 o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim. Od 15 lat oferujemy obsługę marketingową w abonamencie, w myśl zasady 3K: kompleksowość, kreacja, komunikacja. 

Dla naszych partnerów jesteśmy zewnętrznym działem marketingu. Wspomagamy ich od A do Z w procesach związanych z promocją, wizerunkiem i pozyskiwaniem nowych klientów. 

Do zadań podchodzimy holistycznie: począwszy od prowadzenia mediów społecznościowych marek, przez realizację skutecznych kampanii digital i outdoor, organizację eventów, aż po działania brandingowe.

Nasz
Zespół

Zespół specjalistów pracujący na marketingowy sukces Twojej firmy! Trzyma rękę na pulsie, realizuje działania długofalowe i dba o systematyczny rozwój.

Najlepsi specjaliści prowadzący skuteczne kampanie online i dbający o widoczność Twojej strony internetowej poprzez działania z zakresu SEM i SEO.

Kreatywny zespół grafików, animatorów, video/motion designerów i copywriterów, który zadba o budowę spójnej identyfikacji wizualnej Twojej marki.

#4

Dział
techniczny

Ekipa, która zrealizuje każde wyzwanie i kreatywny pomysł – od stoiska eventowego, po reklamę outdoor’ową.

Piotr Wanke

CEO & Founder Emblemat.com

Jeżeli powstanie Świata zainicjował Wielki Wybuch to z powstaniem agencji marketingowej Emblemat.com było podobnie…. W 2007 roku moja umiejętność szerokiego spojrzenia na wyzwania zmieszała się z pragnieniem dostarczania skutecznych działań marketingowych, które dawać będą widoczną wartość. I BUM! Z tej kombinacji wyłonił się Emblemat.com., który prowadzę już kilkanaście lat – TOTALNY SZOK!

Przez ten czas nauczyłem się, że najistotniejszy jest zespół i atmosfera. Razem tworzą kreatywną przestrzeń do tego co napędza mnie każdego dnia –  możliwość budowania wielkich rzeczy.

Dział Marketingu

 • Izabela Florek
  Marketing Director Emblemat.com

  Dział Marketingu Emblemat.Com to prężnie działający zespół pełnych wiedzy, dobrej energii i kreatywności, entuzjastów marketingu. Pracujemy, w zależności od potrzeb, indywidualnie lub zespołowo.
  Marketing to dla nas ciągła podróż, a wyzwania naszych klientów to miejsca, które cały czas odkrywamy. Każdy przypadek jest unikalny i właśnie to uwielbiamy.
  Na co dzień zarządzamy projektami i jesteśmy w ścisłym kontakcie z naszymi klientami.
  Opracowujemy strategie, ustalamy cele, kreujemy eventy, obsługujemy konta SoMe, tworzymy content i raportujemy. Robimy wszystko, aby marki naszych klientów świeciły najjaśniej na rynku i przynosiły realne zyski.

  Każdego dnia mogę pracować z profesjonalistami, ludźmi pełnymi pasji i nieszablonowych pomysłów, których napędza chęć ciągłego rozwoju. Jestem dumna z mojego zespołu, który na każdym kroku udowadnia mi, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Dział Kreatywny

 • Marta Wolna
  Creative Director Emblemat.com

  Rozwiązywanie problemów, opracowania nowych koncepcji, tworzenie czegoś z niczego - co je łączy? Każdy z tych elementów zaliczam do zbioru kreatywnych wyzwań, które od zawsze uwielbiam podejmować. Lubię tworzyć rzeczywistość, a najlepiej gdy jest dobrze zaprojektowana! Przekuwanie idei w widoczne realizacje daje mi potężną dawkę satysfakcji. W moim słowniku nie istnieje zwrot "nie da się". Każdego dnia zarażam tą myślą Dział Kreatywny, którym mam okazję zarządzać. Nieważne czy jest to nowa identyfikacja wizualna, projekty graficzne, druki firmowe czy strona WWW - dajemy z siebie totalnego maxa, aby na koniec klient powiedzieć mógł "Wow, kawał dobrej roboty!"

Dział Digital

KARIERA

Dołącz do naszego zespołu!

Szukasz pracy w marketingu? Poznaj nas! Dołącz do najlepszych!

Powiedz nam, czego potrzebujesz

– a my znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Ciebie.