Prowadzenie social media Opole

Media społecznościowe to teraz najdynamiczniej rozwijający się kanał marketingu internetowego. Treści, jakie marka przekazuje za pomocą social media, mają istotny wpływ na decyzje zakupowe klientów. Prowadzenie mediów społecznościowych wiąże się nie tylko z budowaniem i podtrzymywaniem relacji z odbiorcami. To także aktywna sprzedaż i działania mające na celu przemianę obserwatorów w faktycznych klientów.

Na czym polega prowadzenie social mediów?

Prowadzenie social media to nie tylko publikowanie postów czy odpowiadanie na wiadomości i komentarze. Ważne jest budowanie grupy zaangażowanych fanów, którzy staną się lojalnymi konsumentami marki. Dzięki naszemu doświadczeniu wiem, że atrakcyjne treści realnie przekładają się na większe zaufanie wśród konsumentów i potencjalnych kontrahentów. Nie bez znaczenia jest również wchodzenie w interakcję z obserwującymi oraz reklama online, a także bycie na bieżąco z wydarzeniami mogącymi zainteresować odbiorców. Działania w ramach prowadzenia profili social media, w tym regularne publikowanie postów i relacji (stories), budują świadomość marki wśród konsumentów i kreują pozytywny wizerunek firmy.

Prowadzenie kanałów social media - korzyści

Prawidłowe prowadzenie profili społecznościowych owocuje uzyskaniem większej liczby konwersji, rozwojem Twojego biznesu oraz osiągnięciem przewagi w branży. Dzięki naszej pomocy w prowadzeniu mediów społecznościowych nie tylko pozyskasz nowych klientów i zbudujesz silną, rozpoznawalną markę, ale także zdobędziesz więcej czasu dla siebie na prowadzenie firmy, aby zmaksymalizować zyski.
Oddając nam prowadzenie firmowych social media zyskujesz:
zwiększenie wyników sprzedażowych,
budowanie świadomości marki
łatwiejsze i bardziej precyzyjne dotarcie do potencjalnych klientów,
interakcje z obserwującymi w czasie rzeczywistym
powiększanie społeczności wokół marki
wzrost ruchu na Twojej stronie internetowej

Ile kosztuje prowadzenie social media w Opolu?

Na koszt prowadzenia mediów społecznościowych, w tym obsługa fanpage, wpływa zakres podejmowanych działań oraz to, z jakich platform będziemy korzystać. Zupełnie inny zakres wiąże się z obsługą marki, dla której konieczne będzie stworzenie profilu od podstaw, a inny w przypadku marki, która z sukcesem podjęła już pierwsze działania. Na wybranych mediach społecznościowych możemy zamieszczać identyczne treści (tzw. crosspostowanie) lub tworzyć zindywidualizowany content. Wszystko zależy od branży, w jakiej się poruszasz, specyfiki Twojej marki przy uwzględnieniu poziomu konkurencyjności, charakter produktów i usług, skalę działalności oraz preferencje odbiorców.

Na koszt obsługi w mediach społecznościowych wpływają także cele do osiągnięcia, zasięg, ilość publikowanych postów i relacji w miesiącu, wielojęzyczność, organizowane konkursy oraz budżet reklamowy. Czynników warunkujących ostateczną cenę prowadzenia mediów społecznościowych jest naprawdę sporo. Wiele zależy od Ciebie i Twoich potrzeb.

oferta Emblemat.com

Prowadzenie social media w Opolu

Prowadzenie kont social media dla firm w ramach usług naszej agencji marketingowej bezpośrednio wpływa na zwiększenie liczby obserwujących oraz zaangażowania potencjalnych klientów. W skład naszej oferty wchodzi prowadzenie fanpage na Facebooku, konta na Instagramie oraz profilu LinkedIn. Poprzez odpowiednią strategię prowadzenia zapewniamy sukcesywny rozwój Twojej marki i realizację wyznaczonych celów firmy.

Podstawowe zadania związane z prowadzeniem social media dla firm:

— analiza rynku, bieżących wydarzeń i nastrojów obserwujących,
— planowanie postów spójnych z ofertą oraz preferencjami potencjalnych klientów,
— tworzenie grafik, w tym również coverphoto (zdjęcie w tle) i zdjęcia profilowego,
— zautomatyzowanie skrzynki odbiorczej profilu,
— konfiguracja przycisku CTA (call to action) na górze strony,
— odpowiadanie na komentarze obserwujących,
— obsługa kampanii reklamowych i monitorowanie efektów,
— nieustanna optymalizacja podejmowanych działań.

Obsługa mediów społecznościowych z agencją reklamową Emblemat.com z Opola!

Jako doświadczona agencja marketingowa pozostajemy elastyczni i otwarci na Twoje potrzeby. Dopasowujemy się do Twoich oczekiwań i przygotujemy dedykowaną ofertę, na miarę Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami, określ, czego oczekujesz, a my na podstawie otrzymanych informacji przygotujemy indywidualną ofertę na prowadzenie Twoich social media!