Promocja 1 stycznia, 2022

Program Zniżkowy Premium

Program powstał z pomysłu, który w zasadzie już funkcjonował u najemców Centrów Handlowych, tylko nie był w żaden sposób sformalizowany. Pracownicy wymieniali się zniżkami lub pozyskiwali je jako stały benefit np. w strefie smaku.
Podążając za tym schematem stworzyliśmy program zniżkowy Karolinka Premium oraz Solaris Premium, do którego najemcy mogą zgłaszać swoje zniżki przeznaczone dla pracowników centrum. Zgłoszenia rabatów są możliwe przez Landing page z formularzem: http://karolinkapremium.pl/ oraz https://solarispremium.pl/  tam również jest widoczna ekspozycja aktualnych rabatów.
Odbiór, a tym samym korzystanie z rabatów pracowniczych jest możliwy za pośrednictwem specjalnej karty. Nabycie karty jest  możliwe na podstawie zgłoszenia pracownika poprzez formularz na stronie: http://karolinkapremium.pl/ oraz https://solarispremium.pl/ .
Wyzwanie

Program zniżkowy premium począwszy od koncepcji, przez oprawę graficzną, po wprowadzenie i dokumentację został stworzony przez zespół Emblemat.com. Opracowanie rozpoczęliśmy od formalizacji ruchów wewnętrznych najemców CH, zaznaczenie ścieżki postępowania oraz funkcjonalności samego programu. W następstwie powstał landing page (osobny dla każdego CH) z formularzami kontaktowymi do zgłoszeń zarówno zniżek, jak i odbiorów kart. Kolejnym krokiem było ustalenie miejsc odbioru kart, jakim został INFOPUNKT, przygotowanie pełnej dokumentacji (formularze odbioru kart, regulamin itp.) oraz projekt samej karty z folderem informacyjnym. Ostatnim etapem wprowadzającym była komunikacja do najemców, która odbyła się zarówno offline (pisma do najemców) oraz online (mail). Dzięki formularzom zgłoszeniowym na LP możemy dokonywać zbioru kontaktów do poszczególnych pracowników CH, prowadząc tym samym cykliczny newsletter informacyjny.

  • Cel

    Stworzenie projektu programu zniżkowego dla klientów CH, który jest znaczącym benefitem pracy w obiekcie

  • Kategorie

    Promocja

  • Klient

    CH Karolinka i Solaris Center

POROZMAWIAJMY

Powiedz nam, czego potrzebujesz

– a my znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Ciebie.

Back