Kreacja Promocja 9 czerwca, 2021

PRCH Retail Awards – Mistrzowie Dobrych Praktyk

PRCH Retail Awards to ekspercki i niezależny konkurs organizowany corocznie przez Polską Radę Centrów Handlowych dla branży retail. Jego celem jest promowanie najlepszych praktyk, nowych technologii, innowacyjności działań, a także docenienie prowadzących je zespołów. Zwieńczeniem konkursu jest gala PRCH Retail Awards – wydarzenie branżowe, w trakcie którego odbywa się prezentacja laureatów i ich dokonań.

Wyzwanie

Ostatnia edycja konkursu odbywała się w środku pandemii, w związku z tym branża centrów handlowych zaprezentowała swoje bogate dokonania w zakresie bezpieczeństwa, wsparcia społeczności lokalnych, medyków, służby zdrowia, jak również najemców w tym trudnym dla wszystkich czasie. W XII edycji nie było zwycięzców, a wszyscy uczestnicy zostali przedstawieni w Katalogu Mistrzów Dobrych Praktyk. Dla Polskiej Rady Centrów Handlowych opracowaliśmy spójny key visual konkursu. Funkcjonował przede wszystkim w przestrzeni online, jako zapowiedź akcji (komunikacja w social mediach, na stronach internetowych i press info), jak i podsumowanie (skład katalogu Mistrzów Dobrych Praktyk, banery informacyjne i realizacja wideo podsumowującego Edycję Pandemiczną).

  • Cel

    Promowanie najlepszych praktyk, nowych technologii, innowacyjności działań, a także docenienie prowadzących je zespołów.

  • Kategorie

    Kreacja, Promocja

  • Klient

    Nepi Rockcastle

POROZMAWIAJMY

Powiedz nam, czego potrzebujesz

– a my znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Ciebie.

Back