Reklama Facebook ADS Prudnik

Interesuje Cię reklama Facebook Ads w Prudniku która pomoże Ci w działaniach marketingowych? Wsparcia dla Twojej marki online jest tym czego potrzebujesz? Chcesz zwiększyć przychody dzięki promocji w social media? Razem z Emblemat.com realizujesz założone cele i rozwiniesz swój biznes. Mimo że nasze biuro znajduje się w Opolu to możemy stworzyć dla Ciebie reklamy Facebook Ads w Prudniku. Współpracujemy z klientami z Opolszczyzny i całego kraju.

Dostrzegasz potencjał tego kanału dotarcia? Dowiedz się więcej jak możemy pomóc Ci rozwinąć markę z reklamą Facebook Ads dla firm z Prudnika!

Reklama Facebook ADS w Prudniku - dla kogo?

Reklamy na Facebooku idealnie sprawdzą się dla osób, które chcą poprawić kluczowe wskaźniki w marki – pozyskać nowych klientów, pokazać swoje usługi światu lub przypomnieć o swojej ofercie użytkownikom, którzy odwiedzili stronę WWW w przeszłości. Kampanie na Facebooku możemy stworzyć z myślą o rozpoznawalności, ruchu, aktywności, nowych kontaktach, promocji aplikacji oraz sprzedaży. Ogromne możliwości sprawiają, że każda marka może być widoczna na Facebooku, dostosowując cel kampanii do własnych potrzeb. Reklama idealnie sprawdzi się jeżeli zależy Ci na pokazaniu oferty w Prudniku, jego okolicach, a także w całej Polsce i poszczególnych regionach świata.

Cele w kampaniach Facebook ADS

Kampanie na Facebooku dzielą się głównie na: rozpoznawalność, ruch, aktywność, kontakty, promocję aplikacji oraz sprzedaż. Każdy z nich pomaga spełniać cel marketingowy. W zależności od tego jaki rezultat chcesz osiągnąć, w ramach reklamy Facebook Ads w Prudniku dostępna jest:

Kampanie na Facebooku dla firm z Prudnika to doskonały sposób na osiągnięcie celów marketingowych!
Kampania na rozpoznawalność

zwiększenie zasięgu, dotarcie do nowych odbiorców, zwiększenie rozpoznawalności oraz świadomości naszej marki.

Kampania na ruch

zwiększenie ilości odwiedzin naszej strony internetowej lub sklepu internetowego, kierowanie ruchu do aplikacji, Messengera, Whatsappa lub połączeń telefonicznych.

Kampania na aktywność

zwiększenie aktywności w reklamie, komunikatorze (Whatsapp, Messenger, Direct Instagram), witrynie internetowej, aplikacji lub strony na Facebooku. Typ aktywności może dotyczyć posta, wyświetlenia filmu lub reakcji na wydarzenie.

Kampania z celem kontakty

zwiększenie pozyskiwanych kontaktów poprzez Messengera, formularze kontaktowe, witrynę internetową, połączenia lub aplikacje.

Kampania na promocję aplikacji

zwiększenie ilości pobrań aplikacji m.in. z Google Play, App Store czy Sklep Windows.

Kampania z celem sprzedaży

zwiększenie sprzedaży i liczby konwersji w witrynie internetowej, aplikacji, Whatsappie i Messengerze.

Zalety kampanii na Facebooku dla firm z Prudnika - dlaczego warto w nią zainwestować?

Kampanie Facebook Ads w Prudniku to jeden z najlepszych sposobów dotarcia do nowych osób, potencjalnie zainteresowanych Twoimi usługami – całkowity zasięg tego social media na świecie liczony jest w miliardach. Reklama w tym medium pozwala o wiele precyzyjniej niż tradycyjnie kanały skupić się odpowiedniej grupie docelowej i na bieżąco monitorować rezultaty. Do największych zalet tej formy reklamy należy:

Kompleksowa obsługa

W pierwszej kolejności przeprowadzamy konsultacje, w celu lepszego zapoznania się z firmą oraz zaproponowania idealnie dopasowanej kampanii na Facebooku. Następnie tworzymy konto reklamowe, podpinamy kod śledzący i zajmujemy się tworzeniem kampanii. Kolejny etap to analiza i optymalizacja kampanii. Sprawiamy, aby kampania przynosiła jak najlepsze efekty.

Dopasowany budżet

Facebook umożliwia tworzenie kampanii z różnym budżetem. Możesz wydać 5 zł dziennie lub 5 tysięcy. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Raportowanie

Cotygodniowe maile z podsumowaniem działań oraz comiesięczne raportowanie wyników z kampanii.

Zasięgi

Facebook to najpopularniejszy serwis społecznościowy na świecie dlatego reklama na Facebooku daje możliwość dotarcia do dużej ilości ludzi.

Szczegółowe targetowanie

Kampanie na Facebooku mogą być bardzo dobrze dopasowane do Twojej grupy odbiorców.

Sprecyzowany cel

Ustawienie celu kampanii pozwala na osiągnięcie jak najlepszych wyników.

Remarketing

Facebook Ads daje możliwość stworzenia kampanii remarketingowych, dzięki którym można dotrzeć do osób, które odwiedziły Twoją stronę internetową i wykonały na niej jakieś działanie np. oglądały daną ofertę pracy.

Różne formaty

W reklamach mogą znajdować się obrazy, filmy, karuzele, pokazy slajdów, posty sponsorowane, reakcje na wydarzenia, materiały błyskawiczne, polubienia strony czy reklamy kontaktowe.

Umiejscowienie reklam

Reklamy na Facebooku mogą pojawiać się również na Instagramie, Messengerze i Audience Network.

Wybierz reklamę Facebook Ads dla firmy z Prudnika!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat współpracy z Emblemat w zakresie Facebook Ads w Prudniku? Pragniesz dowiedzieć jeszcze dokładniej jakie możliwości stawia przed Tobą reklama digital? Nie wahaj się pytać. Odpowiemy na każde Twoje zapytanie!

Jeśli potrzebujesz agencji Facebook Ads z Prudnika to z przyjemnością pomożemy Ci w pozyskiwaniu nowych odbiorców, wartościowych dla Twojego biznesu!